Vitesse Otomotiv Hakkında

Vitesse Otomotiv Hakkında

Bosch Car Service güvencesi ile hizmet veren servisimiz aracınızın bakım, onarım ve parça değişim hizmetlerini sunmaktadır. Aracınızın en güvenli şekilde ulaşım fırsatı bulabilmesi için servis olarak tüm imkânlarımızı seferber etmiş durumdayız

Bosch Car Service güvencesi ile hizmet veren servisimiz aracınızın bakım, onarım ve parça değişim hizmetlerini sunmaktadır. Aracınızın en güvenli şekilde ulaşım fırsatı bulabilmesi için servis olarak tüm imkânlarımızı seferber etmiş durumdayız. Periyodik olarak bakım hizmeti verirken aracınızda eksikler tarafımızdan tanımlanıp hızlı bir şekilde karşılanmaktadır. Bakım ve kontrolleri düzgün şekilde yapılan araçlarınız yola daha güvenli şekilde çıkma şansı bulmaktadır. 

Vitesse Ankara servisi olarak çok çalıştık ve zaman içinde önemli derecede gelişim gösterdik. İşinde çok uzman olan usta ekiplerle görevimizin başında olduk. Çok sayıda araç markası için vermiş olduğumuz hizmetler, markamıza ve hizmetimize müşterilerimizin güvenmesini sağlamıştır. Büyük bir dikkat ve titizlikle takip ettiğimiz hizmetlerimiz, aracınıza ve onun marka kalitesine en uygun çözümler yaratmıştır. Çok güvenilir bir adres olarak teknik ekiplerin ve donanımlı servisin hizmetlerini size sunmuş durumdayız.

Servisimize gelen araçlar için pratik, uygun ve ekonomik hizmetler sunmak durumundayız. Bilgisayarlı arıza tespiti ile aracınızın sorunlarını çok hızlı biçimde tespit etmekteyiz. Bu bilgileri değerlendiren uzman teknik ekibimiz buradan gelen sonuca göre durum değerlendirmesi yapmaktadır. Bu şekilde değişim ve tamir gibi kararlar servisimiz tarafından verilmektedir.

Servisimizde çok sayıda atölye kurulmuş olup bu atölyelerde çok çeşitli hizmetler verilmektedir. Eksikleri belirlenmiş olan araçlar için servis olarak tamamlayıcı çalışmalar yapmak durumundayız. Özenle hazırlayıp sunduğumuz hizmetler ekonomik olarak karşınıza gelmektedir. Aracınızın eksikleri ve gereksinimleri, uzmanlarımız tarafından belirlenmektedir. Gerekli tamir ve değişim çalışmaları ile size bu konuda en iyi desteği vermek durumundayız.

Misyonumuz

Bosch markasının bize yüklemiş olduğu sorumluluğun bilincindeyiz. Her araç sahibinin yola güvenli bir şekilde çıkma hakkı olduğunu biliyoruz. Emniyet ve konfor konusunda size destek sağlamak için çok çalıştık ve bu alanda sorumluluk sahibi bir servisiz. Çok geniş bir hizmet kategorisi içinde aracınızın ihtiyacı olan her hizmet bulunmaktadır. Bakım ve onarıma ek olarak parça ihtiyacınızı her zaman en uygun ve sağlam seçenekler içinden karşılamış durumdayız. Trafiğin güvenli olması ve araçların hiçbir şekilde zarar görmemesi için servis olarak çok dikkatli ve yoğun çalışmalarımız bulunmaktadır.

Vizyonumuz

Otomotiv sektöründe yaşanan tüm gelişmeler bizi çok yakından ilgilendirmektedir. Aracınızda ihtiyaç şeklinde tanımlanmış olan tüm gereksinimleriniz, işine ciddiyetle sarılan servisimiz tarafından karşılanmaktadır. İnovasyon ve otomasyon çalışmalarına gereken önemi verip sizin için daha gelişmiş hizmetleri sunmaya devam edeceğiz. Teknoloji gelişimini yakından inceleyip size çok daha iyi hizmet sunmanın gayreti içinde olmaya devam edeceğiz.