15 Adım Kontrol

15 Adım Kontrol

Etimesgut 15 adım kontrol hizmeti büyük bir titizlikle sunulan kapsamlı bakım çalışmalarından oluşur. Aracınıza ve markanıza yönelik hizmetler, Ankara Bosch Car Service güvencesi ile büyük bir titizlikle hizmet olarak size sunulur.

Etimesgut 15 adım kontrol hizmeti büyük bir titizlikle sunulan kapsamlı bakım çalışmalarından oluşur. Aracınıza ve markanıza yönelik hizmetler, Ankara Bosch Car Service güvencesi ile büyük bir titizlikle hizmet olarak size sunulur. Aracınızın her mevsimde ve her türlü yol koşulunda hazırlıklı olmasını düşünüyorsanız, belli bir takım bakım çalışmalarını zamanında yaptırmanız gerekir. 15 adımda büyük bir titizlikle hazırlayıp sunduğumuz kontrol hizmeti, aracınızın unutulmuş ve gözden kaçmış noktalarının bakımına önemli derecede destek sağlar. 

 

15 Adım Kontrol Hizmetleri Neleri Kapsamaktadır?

Etimesgut 15 adım kontrol hizmetleri kapsamlı ve güvenilir sonuçlar yaratır. Hizmetlerimiz büyük bir titizlikle hazırlanıp sunulurken, hizmetlerimiz arasında bulunan; 
 

 • Lastiklerin kontrolü
 • Elektrik sistemlerin kontrolü
 • Elektronik sistemlerin kontrolü
 • Alt gövde kontrolü
 • Aydınlatma sistemlerinin kontrolü
 • Korna kontrolü
 • Sileceklerin kontrolü
 • Frenlerde görsel muayene ve kontrol
 • Sıvıların kontrolü
 • Akü görsel muayene ve kontrol
 • Klima sisteminin kontrolü


Aracınızın eksik ve ihtiyaçlarının giderilmesinde önemli bir rol oynar. Düzenli ve dikkatli takiple yapmış olduğumuz bakım çalışmaları, aracınızın belli aralıklarla rutin kontrolüne olanak sağlar. Yola daha güvenilir ve emniyetli şekilde çıkmayı düşünüyorsanız, servisimizin bu konuda size hazırladığı itinalı bakım hizmetlerini mutlaka en iyi şekilde değerlendirmeniz gerekir.

 

 

15 Adım Kontrol Hizmeti Neye Yarar?

15 adım kontrol hizmeti aracınızın ileriye yönelik sorunlarının büyümesini önler. İyi bir bakım çalışmasının, araçların eksiklerini ve sorunlarını tespit etmede avantajlı sonuçları ön plana çıkmaktadır. Güvenilir şekilde yola çıkmak sağlıklı şekilde ulaşım fırsatlarından faydalanmak, elbette herkes gibi sizin de hakkınız. 

Servisimizi tercih edip özenle hazırlayıp sunduğumuz bakım hizmetlerinden faydalanarak, aracınızı en zorlu koşullara hazırlıklı hale getirebilirsiniz. En gelişmiş teknolojiler ve modern donanımlı servis istasyonları, bakım ve onarım konusunda size en iyi çözümleri sunmaya hazır olacaktır.

 

15 Adım Kontrol Hizmeti İle Güvenli Yolculuk Sizi Bekliyor

Yola daha güvenli ve huzurlu bir şekilde çıkmak istiyorsanız, aracınızın bakımlarını zamanında yaptırmak size çok şey kazandıracaktır. Aracınıza ve marka kalitenize uygun hizmet çözümleri yıllardan beri sizin için en iyi fırsatları hazırlamış ve güvenli ulaşım konusunda size önemli derecede destek sağlamıştır. Her zaman en iyi teknolojileri kullanmış ve uzman ekiplerinin yardımına başvurmuş olan servisimiz, düzenli bakım hizmetleri ile aracınızı zorlu koşullara hazırlamıştır. 

Emniyetli ve güvenilir yolculuk beklentisi içerisinde olan herkesin, servisimiz tarafından hazırlanan ve itinalı şekilde sunulan bu bakım hizmetlerinden faydalanmasını tavsiye ederiz.

Ford, Mercedes, Volkswagen, Honda, Opel marka araçlara bakım ve onarım hizmeti vermekteyiz.

İlgili Konular

Turbo Arızası Belirtileri Nelerdir?

Turbo Arızası Belirtileri Nelerdir?

Turbo arıza belirtileri aracın turbo sisteminde önemli bir soruna işaret edebilir. Güvenilir şekilde yola çıkan her bir araç için yol güvenliği konusunda alınan tedbirler büyük önem taşır. Aracın performansını yakından ilgilendiren gelişmeler ise yine çok büyük bir önem taşır.

Rehbere git

Motor Bloğu Bakımı Aşamaları Nelerdir?

Motor bloğu nedir ve ne işe yarar dersek her araç için hayati önem taşıyan bir parça ve ürün karşımıza çıkar. Dizel araçlarında dökme demir kullanımı ile yapılan motor bloğu, benzinli araçlarda ise daha çok alüminyum gibi metal elementlerin kullanımı ile yapılmaktadır.

Rehbere git
Motor Bloğu Bakımı Aşamaları Nelerdir?
Ankara Oto Sanayi

Ankara Oto Sanayi

Ankara oto sanayi kendi bünyesinde bulunan çok sayıda oto servis ile hizmette rekabetçi bir yapıyı ön plana getirmiştir.

Rehbere git

Partikül Filtresi Temizliği Nasıl Yapılır?

Partikül filtresi temizliği çok önemli bir konudur ve yaşadığımız atmosferi korumak için gerekli durumlarda temizlik çalışmasına gereken önemi vermek gerekir.

Rehbere git
Partikül Filtresi Temizliği Nasıl Yapılır?